Yenilikçi Sunucularla İşinizi büyütmenin en iyi yolu HTBOX

HTBOX en Kaliteli Güçlü Yenilikçi ürünleri sunmak için her zaman yerel ve uluslararası standartları önemser.

Türkiye'nin en yenilikçi ve en geniş ürün yelpazesine sahip sunucularını sizlere sunuyoruz. Tüm sunucu ihtiyaçlarınıza yönelik, size özel konfigüre edilmiş ürünlerimizle her türlü projenize destek verebiliyoruz.

Biz Kimiz?

Htbox; özellikle barebone tabanlı server ürünlerinde, Türkiye’nin yetkin ve en geniş ürün ailesi ile çözüm sunabilen YIGIT TECHNOLOGY’nin tescilli markasıdır. Uzun yıllar dünyanın önde gelen global üreticilerinin Türkiye’deki faaliyelerini yönetmiş ve bu markaların başarıya ulaşmasında yegâne rol oynamış olan YIGIT TECHNOLOGY, Htbox markası altında çözümlerini değerli iş ortakları ve partnerleri ile buluşturmaktadır. Htbox; kullanıcılarının ihtiyaçlarını bilen, uygulamada sorunsuz çalışabilen, olası sorunlar halinde çözüm alternatifini aynı anda devreye alınabilen kullanıcı dostu bir markadır.

Satış Hizmetleri

Talepleriniz ya da ihtiyaçlarınız yolculuğumuzun başlangıcıdır. Satış ekibimiz sizin için en uygun çözümü sağlayarak; fiyat, performans ve süreklilik sağlayan en uygun çözümleri sunmaktadır.

Projelendirme Hizmetleri

İhtiyaçlarınızı birlikte belirleyerek en uygun mimari, proje uzmanlarımız tarafından hazırlanmaktadır. Sadece sunucu ürünleri değil, bu cihazların haberleştiği network sistemleri, sistem odası ekipmanları ve birçok bağlı sistem entegre çalışacak şekilde tüm senaryolar anahtar teslim sunulur.

Size Özel Çözümler

Çözümlerimizi kendi markanız gibi benimseyebilirsiniz. Size en uygun özellikleri en avantajlı şartlarla sağlamak için varız. Bu esnek çözümler sadece sizin için var ve size özel projelendirilir.

Teknik Destek ve Hizmetler

Faaliyet alanımızın endüstriyel sistemler olması nedeni ile kesintisiz ürünler sunmakla birlikle, kesintisiz destek sağlamak en öncelikli hassasiyetimizdir. Satış yapılırken olası sorunlara karşı önlem alacak şekilde projelendirilir. Teknik ekibe de her zaman sizlerin yanında olmak kalır.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız yaptığımız işin mutfağıdır. Satış; talebin alınmasından teslim edilmesine kadar giden, içerisinde bir çok unsur barındıran uzun bir süreçtir. Bu sürecin her adımında her zaman sizi memnun etmek öncelik ve hassasiyetlerimizdendir.

Online Destek

Sunduğumuz sistemler kesintisiz ve sorunsuz çalışması gereken sistemlerdir. Yerinde destek hizmetleri sağladığımız gibi zaman kaybı olmaması ve sürekliliğin sağlanması için uzaktan destek uygulamalarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız.


Yenilikçi Trend HTBOX Sunucuları.

Tüm Dünyaya Ulaşıyor