Kalite Politikası ve Politikanın Amacı

Global çapta tüm beklentilerin üzerine çıkmakla kalmayıp, sonuç odaklı çalışmaktayız.

En üst düzeyde kalite yönetimini sürdürme taahhüdümüzün bir parçası olarak, Kalite Yönetim sistemi ISO 9001: 2008’i benimsemekle beraber sürekli performans iyileştirme çabasında olan yönetim anlayışımızı modern sistemlere entegre ederek ilerlemekteyiz.


İŞ İLİŞKİLERİ

Kalite ancak personelin ilgisi ve verilen hizmetin performansıyla tanımlanır. Hizmet kalitesinin üst seviyelere taşınması ise ancak belli başlı iş ilkelerine bağlı kalınarak başarılabilir.

Müşteriye Odaklılık

Müşteri memnuniyeti her zaman önde gelir. Kalite anlayışı yalnızca müşteri geri bildiriminden elde edilir. Şirketimiz yerel ve Global çapta gelen talepler doğrultusunda birey ve organizasyon bazında esneklik gösterebilmekte, buradan yola çıkarak müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarabilmektedir.

İlişkiler

Müşteriler ve tedarikçilerle karşılıklı yarar sağlayan ilişkiler kurarız.

İnovasyon

Araştırma ve analizi ilke edinen şirketimiz yalnızca eşsiz kalitede ürünleri tedarik etmekte, üretmekte ve dünya çapında müşterileriyle buluşturmaktadır.

Takım Çalışması

Ekibimiz müşteri memnuniyetini göz önüne alarak bir takım halinde çalışmaktadır.

Hızlı İlerleme

Tutarlı sonuçlar elde etmek için Çalışanlarımızı pratik süreçlere odaklıyoruz.

Kesintisiz Gelişim

İş yönetim sistemimizin, yönetim incelemesi metodu sayesinde iş performansımızı geliştirmeyi ve tedarik zincirinde arz-talep sürecini kısaltmayı hedefliyoruz.

Personel Eğitimi

Aktif gözlem yolu ile personellerimizi ilgili oldukları alanlarda eylemlerinin sonuçları için sorumluluk alma ilkesiyle geliştiriyoruz. Bu yolda izlediğimiz prensip, yalnızca şirketin başarısına katkıda bulunmakla kalmayıp ekip arasında yetki dağılımını da büyük ölçüde destekliyor. Ateşli silahların mühimmat ve aksesuarların sağlanmasına özgü yönleri de içeren ISO 9001:2008 Sertifikası almış bir Kalite Yönetim Sistemi içeren şirketimiz tüm müşterilerine en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır.