BİZ KİMİZ

Htbox; özellikle barebone tabanlı server ürünlerinde, Türkiye’nin yetkin ve en geniş ürün ailesi ile çözüm sunabilen YIGIT TECHNOLOGY’nin tescilli markasıdır. Uzun yıllar dünyanın önde gelen global üreticilerinin Türkiye’deki faaliyelerini yönetmiş ve bu markaların başarıya ulaşmasında yegâne rol oynamış olan YIGIT TECHNOLOGY, Htbox markası altında çözümlerini değerli iş ortakları ve partnerleri ile buluşturmaktadır. Htbox; kullanıcılarının ihtiyaçlarını bilen, uygulamada sorunsuz çalışabilen, olası sorunlar halinde çözüm alternatifini aynı anda devreye alınabilen kullanıcı dostu bir markadır.

Alanında dünyanın en güçlü üreticilerileri ile birlikte ilerleyen Htbox, geniş ürün yelpazesi, benzersiz çözümleri ve projenin şeklini alabilme kabiliyeti ile işlerinize keyif verecek, kazanç sağlamanıza olanak tanıyacak ve en önemlisi her zaman yanınızda olacak öncü markanızdır.


Misyonumuz

Marka kullanıcılarımızın memnuniyetini en üst seviyede sağlayıp, tavsiye üzerine büyümeyi kendine vazife etmiş bir marka olarak büyük bir aileye sahip olmaktır.

Vizyonumuz

Sağladığımız sistemleri, ilişkili ihtiyaçlarla bütünleştirip; endüstriyel taleplerin tamamını hizmet kalitesi ile birlikte, alanında komple çözüm sağlayan lider kuruş olmak.


Satış Hizmetleri

Talepleriniz ya da ihtiyaçlarınız yolculuğumuzun başlangıcıdır. Satış ekibimiz sizin için en uygun çözümü sağlayarak; fiyat, performans ve süreklilik sağlayan en uygun çözümleri sunmaktadır.

Teknik Destek ve Hizmetler

Faaliyet alanımızın endüstriyel sistemler olması nedeni ile kesintisiz ürünler sunmakla birlikle, kesintisiz destek sağlamak en öncelikli hassasiyetimizdir. Satış yapılırken olası sorunlara karşı önlem alacak şekilde projelendirilir. Teknik ekibe de her zaman sizlerin yanında olmak kalır.

Projelendirme Hizmetleri

İhtiyaçlarınızı birlikte belirleyerek en uygun mimari, proje uzmanlarımız tarafından hazırlanmaktadır. Sadece sunucu ürünleri değil, bu cihazların haberleştiği network sistemleri, sistem odası ekipmanları ve birçok bağlı sistem entegre çalışacak şekilde tüm senaryolar anahtar teslim sunulur.

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız yaptığımız işin mutfağıdır. Satış; talebin alınmasından teslim edilmesine kadar giden, içerisinde bir çok unsur barındıran uzun bir süreçtir. Bu sürecin her adımında her zaman sizi memnun etmek öncelik ve hassasiyetlerimizdendir.

Size Özel Çözümler

Çözümlerimizi kendi markanız gibi benimseyebilirsiniz. Size en uygun özellikleri en avantajlı şartlarla sağlamak için varız. Bu esnek çözümler sadece sizin için var ve size özel projelendirilir.

Online Destek

Sunduğumuz sistemler kesintisiz ve sorunsuz çalışması gereken sistemlerdir. Yerinde destek hizmetleri sağladığımız gibi zaman kaybı olmaması ve sürekliliğin sağlanması için uzaktan destek uygulamalarımız ile sizlere hizmet sunmaktayız.